| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ivo,tak u nád cera teda sebevraždou nevyhrožuje,doufám že ani nebude,ale zase má jiné způsoby-např.minulý týden došloo ke konfliktu,a už nevím co mu předcházelo,kdy dcera začala písničku o tom,že nejsem její matka,že mě za mámu nechce,protože po ní chci různé věci,jako aby dělala domácí úkoly pod.,a že když nejsem její matka že mě nemusí poslouchat apod.No,n nabíralo to grády,a já jsem se neudržela a řekla jsem jí,ať si tedy jde hledat jinou mámu,takovou,která bude poslouchat dceru,ne dcara ji,že já jí takové jednání tolerovat nebudu......atd.Tresty a zákazy u nás právě taky nefungují,ani žádná motivace,dceři je úplně jedno,jestli třeba nebude mít úkoly do školy,jí je jedno skoro všechno.Já ani moc nástrojů k trestání nemám,zakáži jí třeba televizi nebo počítač,ale takové zákazy jako kroužky,nebo domácí vězení,ty se mi příčí.A u nás dcera dělá i to,že co jí řeknu otočí proti mě,takže mi "vysvětlí",že ona mi nevyhoví,protože já jsem jí taky nevyhověla a něco nedovolila,že já neposlouchám ji,a nedovolím jí každý rozmar,tak ona nebude poslouchat mě.Je to takový začarovaný kruh.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.