| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Limai,
jo, když zakážu televizi, schovají mi ovladač, abych se také nemohla dívat ~;).
Na zaracha okamžitě reagují, že tedy nepůjdou ani do školy ~;).
Kroužek nezakazuju apriori, ale buď řeknu, že je ta neodvezu, což pro ně znamená, že se tam nedostanou. Nebo jde o přímý důsledek toho, co říkají samy....nestíhám úkoly, protože jsem byla na skautu....no tak příště nepůjdeš na skauta, abys stihla úkoly....Rozhodně nezakazuju kroužek třeba za nevyskládanou myčku ~;). Jo a ještě když necvičí na nástroje, tak jim řeknu, že to tedy nebudu dál platit, když je to nebaví (ježe je to baví)....
Mně prostě přijde, že se snažej vytáčet, aby odvedly pozornost od té povinnosti (u nás tedy nejčastěji úkoly a je fakt, že jich mají dost ~:( ). Nebo co je řečí kolem toho, která se půjde první koupat....pak je zase dostat z vany.....
Kdyby to takhle bylo pořád, přemýšlím, kde jsem udělala chybu. Ale protože to přichází na střídačku s obdobími, kdy všechno funguje, aniž by člověk musel byť je zvednout obočí, tak si jen říkám, že to zase na chvíli přejde ~;).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.