| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Lendulinko, tak já mám kluky starší a tohle neznám...

Zlobí ve škole (tam se mají před kym předvádět), ale doma jsou zlatý.

Jediný, co mě napadá, je, že naši kluci mají takový povinnosti, jaký si tak trochu sami vybrali - např. když jsem něco dělala a chtěla jsem pomoct, řekla jsem, že potřebuju, aby někdo vynes do kontejneru plasty, někdo aby nanosil dříví atp., oni se přihlásili k tomu, co se jim nejvíc chtělo a časem jim to zůstalo jako pravidelná povinnost. Plus teda krmení zvířátek, ale to jsme si vyjasnili ještě před jejich pořízením. Obecně bych řekla, že je lepší, když maj těch povinností míň a rodiče zvládaj bejt důsledný, než víc - a pak se to občas neuhlídá, takže i když fakticky toho děti udělaj třeba i víc, fixujou si, že nemusí mít vždycky splněno a pak je hodně těžký držet tu hranici, kdy už je toho nesplněnýho víc, než je tolerovatelný.

A jinak teda vědí, proč jsou ty věci třeba a že si to dělíme, aby toho měl každej trochu a ne jeden nad hlavu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.