| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Vadí mi moje vztekající se dítě, nevadí mi cizí. Tam mám trochu "radost", že v tom nejsem sama.
Vadí mi názor lidí, že dítě je zvteklé, protože je nevychované, rodiče mu všechno dovolí a pod.
Moje dítě si vztekem nevydupává hračky nebo sladkosti, tam se zkrátka domluvíme, že dneska sladkost jedna a tím to hasne. Může to opakovat třeba 10x...Moje dcera se vzteká, protože jí něco nejde, ale je to bohužel dost časté. Např. si nemůže ráno nandat ponožky, vadí jí "čárka", dostane z toho ihned záchvat vzteku. Z toho, jak brečí, jí začne téct nos, vytahuje jeden kapesník za druhým a teď jí zase "vadí nos". Říkám jí, že se musí uklidnit, protože jinak jí ten nos nepřestane téct. Po půl hodině to vzdávám, odcházím do kuchyně něco dělat. Dcera se dál hlasitě vzteká, protože nereaguji, přiběhne za mnou a je ještě vzteklejší, že se s ní nebavím. Pak se na mě pověsí, aby mi zabránila v pohybu a vyprovokovala mě k reakci. Po hodině mám dost a rázně jí odvelím do jejího pokoje. Ona nechce jít, řve, já už taky řvu, vzbudí se manžel, který spí po noční a seřve nás všechny, že zase řveme...

Ještě bych dodala, že než jsem měla děti, myslela jsem si, že je všechno "ve výchově". Věděla jsem přesně, co "moje děti dělat nebudou"! Leč realita je úplně jiná a často dost zoufalá.~n~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.