| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ale ono se nejedná o "žádné" informace, ale o základní informace po telefonu. jen mám zkušenost, že jakmile začnu vysvětlovat do podrobna, lidi prostě vypnou. ne že telefon ~t~ ale prostě přestanou vnímat, vypnout prostě a nerozumí. víceméně, i to, kvůli čemu jsem volala, bylo komplikovanější, a lidi jsou už alergičtí na "můžu vám ušetřit". Víš, jaký jeto fajn pocit, když k někomu jdeš, a rozebereš situaci (analýza) s kientem, a zjistíš, že fakt ušetří? toto není jen o vnucování, vůbec ne, když vidíš, že někdo platí něco, na co pořádně ani nemá, jen proto, že to sousedka říkala, a stejně to je v mizerné kvalitě, a ty máš co nabídnout, nevnucovat, ale projít si to, říct, co to je, k čemu to slouží, a jak je to pro dotyčného užitečné. mě volání bavilo více než samotná návštěva. ještě se mám co učit u schůzek, ale navolávání mi jde dobře. když ti někdo poví, že chce více informací (i když jsi už základní dala po telefonu) tak nemůžeš stejně ani předvést po telefonu vše, co potřebuješ. moje praxe je taková, že jsem fakt jednu dobu to zkusila rozebírat po telefonu, lidi většinou ztráceli přehled, nerozumněli tomu (neberu lid za hloupé, ale když vychrlíš čísla, bez řádného podkladu, lidi se do toho zamotají). pokud kývli potom naschůzku, stejně nevěděli, o co se jedná. pro příklad, pokud vám někdo bude říkat nabídku letáku elektro zboží po telefonu, včetně parametrů, přestanete za 60 sekund vnímat, prostě vypnete. zkuste si to někdy sami. prostě pro určité věci je dobré mít podklvdy, podívat se na ně, ale hodně lidí má stále za to, že když se poví něco po telefonu, tak se poví všechno ~d~ nejedná se o to, když jsem psala základní struktura rozhovoru, tak do toho patří i základni, rychlé představení firmy, ne že zavolá, vychrlí jméno, a že chce schůzku. to by nikdo nesouhlasil ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.