| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

A jen si o něj řekni. Nevím ale, jestli úplně argumentovat tím dojížděním.To opravdu nemusí nikoho zajímat a jenom pro to, že ty jsi se přestěhovala, nezačne být tvoje práce pro firmu nějak lepší, důležitější...To ale záleží, jaké máte ve firmě vztahy a jak na rovinu se můžeš se šéfem bavit : jestli můžeš říci "hele, baví mě to tu, jsem tu ráda, ale za tyhle peníze se mi už pomalu nevyplácí dojíždět, takže jestli jste se mnou spokojeni,tak se mrkni na to, co jsme už jednou nakousli" a nebo jestli se šéfem musíš hrát takové ty zaměstnanecko - manažerské komedie:)
Já mám zkušenost, že ženské jsou v tomle velmi opatrné, na což nezřídka doplácejí. Chlapi jsou podstatně průbojnější, ač jejich schopnosti velmi často pokulhávají za sebevědomím a platovým očekáváním.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.