| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Řeším teď hypotetický problém. Jsem na neplaceném volnu do ledna 2013 u zaměstnavatele, kde jsem na HPP.
Při tomto neplaceném volnu pracuji na 2 DPP, měsíční výplata nepřesahuje 10.000,-, takže za mě platí zdravotní pojištění stát.
Mám za sebou smutný potrat v 5. měsíci, léčím se a za chvíli budeme mít povoleno znovu se začít snažit.
A teď mě napadlo, co když bude další těhotenství rizikové a já budu muset ležet a nebudu moci vykonávat DPP?
Budu mít nárok na nějaké peníze? Docela mě děsí, že bych nemohla nic dělat, musela ležet doma a navíc zadarmo.
Ale asi to tak je, že?
Má někdo nějakou radu? Samozřejmě, že bych nejradši pracovala jako vždycky až pomalu do porodu, ale co když to nepůjde? Snad mě někdo uklidní, jinak opravdu nevím...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.