| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Len, tam chtějí mám taky ten dojem němčinu znalost slovem, písmem. Já ještě nevím, jaké možnosti pořádně jsou. Vyvěsím CV, napíšu popravdě, že jazyky jsem roky dělala, ale prostě dokud nade mnou nevisí bič, tak se doma opravdu učit s dětmi nechci čili nemůžu ~f~ Mám děti na krku pořád defakto a výhradně já a opravdu z nich bývám tak k.o., že mi chybí i chuť ~7~
Ale zase vím, že mluvím-li, donutí-li mě situace, tak pak úplně hledím, jak rychle se mi vše oživuje. Zkušenost z CK. V Brně mě vzali s tím, že si začnu rychle doplňovat jazyky a opravdu jsem si je doplňovala a snad po týdnu už jsem ztrácela ostych a strach a začala jsem se domlouvat s Němci... i šéf koukal, že mi to vcelku šlo rychleji než doufal ~d~ Jen zkrátka dostat tu šanci ~d~ Já chci klást důraz na to, jakou praxi mám za sebou (vedoucí pozice v CK), pracant, PC ovládám... snad se odprezentuju dobře a něco se časem najde. Nepůjde-li to budu holt pracovat někde rukama a z pěnez, které vydělám splatíme dluhy, začnu si dělat jazykové kurzy a ono to nějak půjde ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.