| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mě to bylo celkem jedno.

Ale zase jsem se do všech soutěží navezla sama, rodiče mě nepřihlásili do žádné a všemu podobnému věnovali jen minimální pozornost.

Dost dobrá jsem byla vždycky v biologických olympiádách (poprvé to nikdo nečekal, přihlásila jsem se, abych se ulila z vyučování a učitelé si pak drbali hlavu, kde honem seženu takovou tu rádobyvýzkumnou práci, s níž mám reprezentovat školu a posléze okres a honem pomáhali)

Průměrná jsem byla v rychlostní kanoistice (jediný vyhovující sport, protože se u něj sedělo) a vynikající v naprosto nesmyslné disciplíně, bůhvíproč několikrát testované – prostorová představivost.

Ohledně té prostorové představivosti si vzpomínám, že si zavolali naši mámu do školy a nějaký psychologický výbor do ní hustil, že nikdy nic takového neviděli, že mám všechny levely vždycky bez chyby, že by se se mnou mělo něco dělat, ale nikdo nevěděl, co. Tak se nad tím taktně mlčelo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.