| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

vždycky jsem byla spíš otloukánek a ubulínek. ALE - na lyžích jsem závodila hrozně ráda, byla jsem přesvědčená že jezdím výborně (ca do 11 let) ještě mám doma schované diplomy - a když jsem se na ně nedávno koukala, tak byly třeba za sedmé místo, desáté místo, myslím i za šestnácté místo jsem dostala medaili a diplom. Bylo to od Sokola. Takže tenkrát se to "závodění" ještě asi nebralo tak smrtelně vážně, dokázali pro nás vytvořit tu atmosféru (slalom s pravejma tyčkama a vlajkama, odměny, fanfáry) a přitom o nic nešlo.
Pak jsem jednou závodila na koni - v parkuru - a taky se mi to hrozně líbilo, sranda je, že dneska bych se 10x rozmyslela skočit blbej klacek na zemi, tenkrát jsme to brali jako žůžo dobrodrůžo, jezdecký oddíl, koně jsme dostali befelem, na mě vyšla kobyla kterou jsem neměla ráda a byla krapet pajdavá, no ale netušila jsem že ona ráda závodí a miluje publikum, takže já neumělel a ona to se mnou přehopsala ve správným kurzu a byli jsme vítězové i nad zkušenými dvojicemi :-). ZAse - bezva zážitek, sice pro mou "sportonvní" kariéru to neznamenalo nic (jela jsem poprvý a naposled, byly to neofiko závody, licenci nemám), ale pocit z toho zůstává krásný :-). Škoda, že se dneska dělají soutěže spíš na výkon než na to užití si závodů.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.