| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ani nevím jak a kde začít. Ale asi takhle ... už nemůžu. Nezvládám svého dvouletého satana :-) Ano opravdu nemám jiné pojmenovaní pro svého miláčka. Nikdy by mě nenapadlo, že takové dítě budu mít zrovna já. Ano musím se přiznat, že za to všechno nejspíš můžu já, ale co teď s tím? Bydleli jsme daleko od domova, takže jsme neměli žádné kamarády a syn byl tak trošku separovaný od dětí. V roce jsme se přestěhovali zpátky odkud pocházíme, takže jsme začali chodit mezi děti ... ale asi ne dostatečně. Bohužel v této době začal ubližovat dětem, převážně holčičkám, začal je tahat za vlasy, ale dost brutálním způsobem. Bohužel domlouvání, plácnutí přes ručičku, nářez na zadek a ani dokonce vrácení zataháním nepomohlo. Protože jsem na hřišti i dětském koutku nestrpěla proslovy a pohledy rodičů, přestali jsme chodit mezi děti. Máme jediného kamaráda se kterým si prcek dokáže hrát a neubližuje mu. Už od malinka nám paní doktorka říkala, že budeme mít nejspíš hyperaktivní dítě. Teď je to tak, že nám začíná přerůstat přes hlavu všem. Neposlechne, když dostane na zadek, tak se nám vysměje, na ulici utíká, vzteká se, bije nás a tak dále a tak dále. Už vážně nevím co s ním. Přemýšlela jsem, že bych se obrátila na nějakého odborníka. Máte někdo v této oblasti zkušenosti? Nerada bych, aby z něj vyrostl nezvladatelný spratek. Bohužel má asi tímto směrem nakročeno.~n~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.