| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Na tuhle hnusnou nemoc mi umřel tchán. Ve vašem případě bych se nebála vzít si na střídačku dovolenou. Je to poslední, co pro ní můžete udělat - aby byla chvilku v klidu s vámi. Tchána vždycky pustili domů a do dvou dnů byl zpět, protože mu bylo zle. Nakonec ho nechali umřít na interně, netrvalo to dlouho. Já ho chtěla domů (tchýně to nepovolila), sháněla jsem hostpic (všude čekačka několik měsíců). Rakovina slinivky je záležitost od zařátku do konce maximálně na půl roku. V našich podmínkách. Samozřejmě Schwayze a Jobs měli víc času,ale nejte asi miliardáři,takže si spočítejte kdy to začalo a jak maminka nyní vypadá a je to jasný. Tchánovi zjistili nemoc po Vánocích a zemžel o 60kilo lehčí na začátku července. Můj táta onemocněl v září a zemřel v březnu. Není vyhnutí, jen být s tím člověkem co nejvíc :-( Hodně sil celé rodině!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.