Všechno najdeš v zákoně o sociálních službách. Který je mimochodem dílem našich politiků, nikoli EU. Pokud se nic za poslední 2 roky nezměnilo (jsem na MD, tak to úplně detailně neskleduji), platilo, že sociální pracovník musí mít minimálně VOŠ, nebo Bc. se sodiálně právním zaměřením. Lidé, kteří do roku 2006 vystudovali střední školu se soc.pr. zaměřením a mají 200 hodin odborných seminářů a školení + 10 let praxe, tak těm stačí toto vzdělání. Nevylučuju ale, že je tam nějaká změna.
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.