| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ceperko, ono je to učitel od učitele a škola od školy. M8ma opravdu dodneška dělá přípravy. Jednak dělá rámcově vzdělávací program, což jí sebralo mnohem více času než za co byla placená, je prostě moc poctivá a hrála si i stím, aby tam byly různé odkazy a přesměrování podle toho kam do textu klikneš atd.
Za druhé každýrok až dva jí dá ředitelka učit jiný předmět, aprobaci má TV a Branná výchova, takže místo branné výchovy už učila matematiku, němčinu, počítače, občanskou výchovu, rodinnou výchovu - takže pokaždé nové přípravy. A za třetí se mění vyučovací techniky - nejdřív tabule a křída, pak počítače a teď interaktivní tabule - takže opět nové přípravy.
K tomu příprava písemek a jejich opravy. Jejich ředitelka vyžaduje každý týden zkontrolované sešity apod. Je to trošku buzerace a domů chodí buď s kupou sešitů nebo až v 17 hod. Ráno v práci musí být v osm, i když učí až od 10 apod.

Na druhou stranu tchyně, která učí přírodopis a pěstitelské práce, tak nikdy neučila nic jiného, přípravy už nedělá a jede stále stylem tabule a křída. I z toho důvodu, že jejich ředitel interaktivní tabule moc nepodporuje a dá je spíše mladým učitelům. Ta opravdu chodí domů někdy ve dvě, někdy ve dvanáct a jindy v 5, tak jak má vyučování, ráno taky dojde až na vyučování. Záleží prostě na šéfovi.

JJá osobně měla štěstí, mě můj šéf chtěl a vzal mě na RD zpět na částečný úvazek i s odměnou za to, že budu občas dělat práci navíc v noci (což jsem s kojícím dítkem opravdu nemusela). Takže záleží prostě na šéfovi, někteří si myslí, že s tím budou mít víc starostí, než když donutí ženu přistoupit na celý úvazek.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.