| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

eliis- věř mi, že na 1000% vím, o čem píšeš. S přestávkama dělám call operátorku už přes rok. Několikrát jsem tady psala, protože jsem byla zoufalá.
Problémy se jen valí před tebou, bohužel. Já jsem z této práce byla taky nešťastná. Pořád jsem pročítala inzeráty, psala životopisy a v lepším případě chodila na pohovory. Teď se mi naskýtá možnost odejít z neskutečně psychicky vyčerpávající práce, kterou nesnáším. Nešlo jen o práci, ale taky o příšerné vedení. Člověk by si řekl, že nadnárodní firma, která je známá po celé republice, bude mít fungující zázemí... ale asi jsem se spletla. Vydržela jsem tam 9měsíců, ale teď si balím saky paky a zdrhám. A doufám, že to v nové práci bude lepší.

Co nabízíš? Já nabízela bankovní služby, telefonní služby, dokonce i reklamu na internetu. Ono si nevybereš, ale je lepší volat už firemním zákazníkům s něčím novým, než prodávat deky a kosmetiku aloe vera ~Rv
Lidi takovou práci nesnášejí, koukají se skrz prsty a ve finále ti ještě vynadají. Holt-práce není a lepší (zřejmě)nebude-dle pracovních nabídek. Pokud můžeš, utíkej, pokud ti to nedovolí fin. situace, snaž se hledat co nejusilovnější a pevné nervy.
Pokud bys potžebovala cokoliv vědět, ptej se :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.