| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Antigono,
jaký přirozený či jiný důsledek (či trest) plyne pro dvouleťáka, když pořád tahá za záclony a dokonce je začal trhat ze žabek? Nechat ho celý den v předsíni? Naučila ho to dcera, ta svůj trest dostala a už se s ní dá domluvit, ale tenhle? Odnášet stále, to prostě nejde, je tam, jakmile se otočím. Dnes jsem mu jí fakt už švihla.. zase selhání, ale už jsem nevěděla co. Riskovat, že na sebe jednou strhne celou tyč nebo urve další zástup žabek.. Ráno vstane a jde k závěsům, já ho odstraním, jdeme snídat, on jde od snídaně, já uklízím, on jde k závěsům, já ho zabavím.. prostě jakmile nemá co, jde tam. A trvá to už týdny! Dnes jsem fakt už vypěnila, asi PMS, ale co, snad mám také jen jedny nervy ne?
Ale jestli najdeš nějaký vhodný přirozený důsledek, poraď. Ráno bych na něj mohla nastražit tyč, aby na něj spadla ne? ;-) Jenže to ho vůbec zastavit nemusí, je urputný a dcera je stejná a ještě k tomu hubatá.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.