| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Blízké setkání (s porodníkem)

Krásná slova (i váš předchozí příspěvek).Z knihy jsem si tak jako vaše žena vybrala pro sebe,ne se vším jsem se ztotožnila. Ale některé věci,které cítím,pan Marek vyslovil. Myslím,že tato kniha totiž není pro" nepřipraveného".Že jí pochopí ten,kdo poznal sám sebe a pracoval na sobě.
Tak jako jsem zde psala o svém krásném zážitku z porodu před 7 měsíci po přečtení této literatury,tak si dovolím zde zmínit můj první porod před 13 lety,který byl v téže porodnici plně pod vedením lékařů. Já jsem tam fungovala jako vyplašená,poslušná a podléhající 21letá mamina.Pár dní před porodem jsem byla i hospitalizována,pak se lékaři rozhodli,kdy vyvolají porod,byl vleže, v každé ruce infůze.Starali se o mně hezky,každou půl hodinu mi měřili tlak. Přesto se mi narodilo těžce postižené dítě (do osmi měsíců se to neprojevilo). Tolik pro maninky,které vzhlížejí k pánům docentům jak k pánubohu. I plně lékařsky vedený porod vám nezajistí zdravé dítě.
Nechci tady někoho plašit,jen chci souhlasit s jedním zde uvedeným příspěvkem
,že stát se může cokoli i doma, v porodním domě i ve vyhlášené porodnici.
Dnes je můj postoj k sobě zcela jiný a lituji jen toho,že jsem tenkrát neměla informace,které mám dnes (podotýkám,že jsem nastudovala dostupnou literaturu ,která byla tenkrát "k mání").

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.