| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

vybavim si, jak lezim v male nemocnici a kousek od meho pokoje je jeden velikaansky pokoj... jsem zvedava co tam je, tak se tam podivam a nevidim nic jineho nez des a des. Je tam hodne starych lidi, kteri jenom lezi, jde odtamtud" hrozny zapach a dost casto odtamtud vezou vozik s prikrytym clovekem..... to se stalo v 80 letech. Jak to tam vypada ted nevim, ale zajimalo by me to. Bohuzel mame v rodine problem u jednoho clena rodiny a vzhledem k tomu, ze ma jenom jedno dite, ktere ma sam male deti, pracuje, zit s nima nemuze, protoze by to pro celou rodinu skoncilo asi dost tragicky, uz jednu zkusenost maji. A bude se resit nasledna pece po propusteni z nemocnice.

Moje mamka se starala o svoji maminku v posledni fazi onkologickeho onemocneni a v momente, kdy babicka nebyla schopna dojit na zachod, byla opravdu v hroznem stavu, mamka delala co mohla, tak si sama pozadala, ze chce na LdN. No bylo to tam proste divne, vedle lezela pani, ktera taky umirala, prostredi se mi nelibilo, prislo mi to, jakoze na tehle lidech uz se muze setrit. Podle me je dulezite prostredi, a nemusi to stat majlant a zajem. Proste jenom lidsky zajem o danou osobu, popovidani, vyslechnuti.

Obdivuji vsechny kdo tuto praci delaji, protoze ja bych to nedala i kdyz jednou budu sama stara a nemocna a buh vi co jeste a mozna i blazniva :-).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.