| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Moje sestřenice zastávala vysokou manažerskou funkci v době, kdy se jí narodila 1. dcera. Pracovala snad už z porodnice a péči o dítě naplno převzala její maminka. Sestřenice dcerku milovala, ale evidentně to s ní neuměla, já nevim jak to vysvětlit, prostě působili jako když starší ségra, dostane bez předchozích zkušeností poprve na hlídání tu mladší. Vždycky jsem měla pocit, že si od ní dcera udržuje určitý odstup
To, že maminka vzala do svých rukou chod celé rodiny navíc dost přispělo i k tomu, že se moje sestřenice nakonec rozvedla. Při druhém manželství a druhém dítěti už zůstala 2 roky doma.
Znám víc matek, které zastávaly nějaké náročněnjší zaměstnání, ale tam to, z pohledu zvenčí, vypadá docela funkčně. Se sestřenicí se vídáme často a byla jsem celou dobu u toho, když se jí rozpadala rodina, a myslím si, že hlavní důvod byl, že nedokázala skloubit malé dítě a náročnou práci.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.