No vždyť to taky nemá žádnou logiku - u každýho předmětu je jiný procento hranice úspěšnosti. Při té češtině - 25 minut vybírat téma je přeci nesmysl. Tam je podle mě ten čas daný k vybrání tématu a promyšlení celé práce, jak nám předčítala z pokynů učitelka. Při němčině jsou témata sice daný, ale jsou to dvě různá zadání, takže taky je učitě potřeba si vše promyslet. Přijde mi divný, že někde čas je, jinde ne. Navíc při český slohovce můtou být k ruce JAKÝKOLIV pravidla českýho pravopisu, při němčině musí být pouze slovník, bez jakýchkoliv pravidel. Divný, ne?
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.