| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Prosim, jake mate zkusenosti s UPC? My od nich mame internet (ten zakladni desitku za 300Kc). Ted mi prislo vyuctovani o 50Kc vic, coz sice neni zadna tragedie, ale zajimalo me, jak si jako muzou jen tak navysit cenu (jeste nam nevyprsel ten zakladni rok, na ktery byla smlouva uzavrena). Tak jsem volala na to jejich call centrum, kde me nechali 10min cekat na spojeni (nastesti tel.neplatim, jinak by me ten hovor stal pres 200Kc). Slecna sice naoko prijemna, ale jakmile zjistila problem, tak lehce ""pridrzla"". Ja sama jsem na call centru delala, takze zhruba vim, jak by se meli chovat a pokazde, kdyz tam volam, tak jsou opravdu drzi. Pry si navysili cenu za pronajem modemu, ale naoplatku navysili rychlost internetu na tricet. Coz je blbost, merila jsem to ted na speedtestu a stezi se to vyskrabe na tu desitku. Uz jsem s nimi resila jednou problemy, kdy nebyli schopni pochopit, ze pro zapojeni internetu musi vyvrtat diru, takze sem prisli 3x, ja pokazde slozite zarizovala hlidani, aby mala nebyla v randalu, a oni to nebyli schopni zapojit. Mam pocit, ze sazi na to, ze ovladaji trh s internetem a zakaznici jsou jim nekde. Kdo mate od nich internet, taky vam navysili cenu a opravdu vam odpovida i zvyseni rychlosti? Nejradsi bych jim vypovedela smlouvu, ale bohuzel nikdo jiny tu neposkytuje.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.