| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Blízké setkání (s porodníkem)

Zdravím,
kdo u svého příspěvku napsal mail, tomu jsem na něj odepsal, sám jej neuvádím, protože mám jen do práce a ten nechci veřejně používat.
Milá Zuzano, kdo si k sobě pozve "léčitele" s virgulí, a má rakovinu, tak je to slušně řečeno jeho osobní rozhodnutí. Vím, že to byla Vaše maminka, a proto nechci používat ostrých slov. Ano, veřejnost vnímá léčitele jako nevědeckou skupinu lidí, kteří se snaží léčit. Ale jsou doktoři a "doktoři" a léčitelé a "léčitelé". Šarlatání jsou v obou skupinách. A taky neznám doktora, který by byl postižen za to, že někoho mohl vyléčit a nevyléčil, ač jsou "teoreticky" zodpovědni. Btw. můj bratr zemřel na rakovinu v odborné péči lékařů. A nekamenuji je za to. Bylo to osobní rozhodnutí mého bratra, a ač jsem jej měl rád, nenechal si pomoci (a jeho smrt byla pro mne podobně tvrdá, jako úmrtí Vaší maminky).
Osobně doporučuji jen to, co mám vyzkoušené na sobě. Jsou věci, které se vysvětlit nedají, třeba jak chutná polibek, nebo jak sladký je cukr. Podobně Vám ani nemohu vysvětlit, jaké to je pracovat s podvědomím pomocí Modré Alfy nebo Aura-somy. Je na Vašem osobním rozhodnutí, zda to vyzkoušíte, nebo ne.
Co se týče léčby těla, reflexní terapie je velice účinnou metodou, kterou dokáže pochopit i materiálně založený člověk a je mnoho lidí, kterým pomohla vyléčit se z rakoviny. Záleží na Vás jestli se necháte ovládat svou nenávistí (i ta má v úrčitých okamžicích života své místo a v tomto případě by bylo chybou Vás odsuzovat - ale pokuste se, až bolest opadne, nezůstat v ní uvězněna) vůči všem, kdo nemá bílý plášť, nebo začnete hledat dál...
Btw, mě umřel tatínek, když mi bylo šestnáct. Nebylo to pro mě lehké, protože jsme se m. j. museli i odstěhovat z domu a zahrady, kde jsem vyrůstal, což dodnes ve své mysli řeším, protože tam zůstalo moje dětství. K alternativním metodám léčení jsem se dostal díky tomu, že jsem pochopil, že současné lékařství v mnoha (neříkám že ve všech!) směrech nefunguje na základě osobních zkušeností.
Co se týče odchodu Vaší maminky, v Aura-somě existuje lahvička č. 78 (www.aura-soma.cz/aura-soma.php), pokud máte zájem zkuste se domluvit v dubnu na www.alkion.cz (paní teď jde na operaci za lékaři - prostě i klasická medicína MÁ své místo). Tato lahvička pomáhá těm, kteří zůstali, aby se dokázali rozloučit.
Přeji Vám rozhodnutí, které přinese klid Vaší rozbouřené dušičce....
Michal

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.