| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Navážu na poslední příspěvek jen tak.V diskusi padly věci,které,i když už jsem vysvětlila,musím znovu vyvrátit.Takže přístup,já jsem matka a chci výhody je pěkná blbost a může to opravdu napsat někdo,kdo v takovém provozu nedělal.Léta systém vánoc fungoval,protože je výhodný oboustraně(samozřejmě jsou i vyjímky,ale to se vždy dořeší).Je třeba si uvědomit,že nejsou jen vánoční svátky,ale spousta jiných,které zase oddělají ti ,co ty děti mají.Dále jak jsem psala i ti bezdětní mají požadavky a vždy jim bylo vyhověno,takže opravdu těžká diskriminace.Úsměvná je představa někoho,kdo dělá každý rok 24.12,tohle je akce lidí,kdy jedna tam dělá druhý rok~;) a i tak,provoz je omezen,takže nikdy ani těm bezdětným to nevyšlo na každý rok,je jich víc,než je potřeba lidí na svátky.Za třetí by to šlo krásně naplánovat,domluvit,prostě jako vždycky,nikdy to nebylo befelem.Tam prostě nešlo o to,že oni chtějí volno,ale o to,že chtěli,aby někdo určitý v ty konkrétní dny dělal.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.