| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Než jsem měla děti, tak to u nás v práci fungovalo tak, že my co jsme děcka neměly jsme musely držet hubu a krok (ženský kolektiv) a ty co děti měly, měly ve vybírání přednost. Jsem hodně tolerantní člověk, ale musím říct, že mě to po pár letech začalo teda dost vadit, protože potom už nešlo o "malé" děti, ale o desetiletáky. u těch malých děcek to chápu, přeci jenom s nima má člověk "víc" práce než s děckama co jsou školou povinné, jasně musí dohlížet na učení, ale už jsou prostě samostantné a s lecčím můžou pomoci. Podle mě je asi největší spravedlnost ve střídání. Jinak moje mamka chodila taky na Štědrý den do práce a vracela se třeba v 5 hodin, takže jsme Vánoce připravovali s tátou. Bylo nám to líto, že mamka není doma, pokud jde třeba někdo na noční, tak se to dá zase zařídit jinak, udělat to jídlo jako oběd anebo prostě posunout na 25.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.