| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jani, jo tohle mi fungovalo s tou nejstarší taky. Ale ta mladší (teď bude mít 1,5 roku) je úplně jiná, taková hodně dravá. Jídlo na ní platí taky. Ale třeba taková tyčka z DM, která starší vydržela 15 minut a u doktora jí i zabavila, zmizí v té mladší jako blesk. Fakt za 2 minuty už nic nemá. Stejné je to s křupkami, jablkem apod. Takže ve finále jí to sice zabaví, ale já nestíhám nic udělat a případně zvládám jen další přísun jídla.
Jinak k zakladatelce. Vzkleklouna mám doma taky. Dokonce přebalování je horor, kolikrát jí musím mírně plácnout přes prcku, protože už se několikrát stalo, že jsem dostala do obličeji botkama a to není nic moc. Zvláštní je, že manželovi to nedělá. On sice tvrdí, že jsem si jí rozmazlila (myšleno s nadsázkou), ale rozhodně to tak není a přístup je stejný jak u té starší. Teď na nás začíná zkoušet, tak plácání, tahání za vlasy té starší apod. A rozhodně na ní nepomáhá taky jí jednu plácnout. U starší to fungovalo, ale ta mladší to je naprosto jiná osobnost, snaží se to vrátit. Takže to teď taky aktuálně řeším. Naštěstí teda jinak je mazel, vyhraje si, dokonce si vyhrají i spolu pokud se zrovna neřežou mezi sebou. Takže držím palečky ať se to brzy spraví. Těžko říct co zabere, chce to vyzkoušet.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.