| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

jako i v me praci, kde jsem si diktovala podminky, byl zacatek tezky.neni to tak, ze clovek nekam prijde a sednou si na zadek. A prijde mi, ze prave hodne holek po pobytu doma nejak zpohodlni a nic jim neni dobre, vim, jak dlouho jsme treba hledali brigadnika, ktery nam vyhovoval...
ale ja jsem vychovana asi blbe, proste po 5 dnech se nic nevzdava..
koukla bych se na to, ze pokud zvladnu z te ci one prace vyzvednout deti a udelat s nimi ukoly, pokud dostanu vcas vyplatu, je to dobre. jako na zacatek, po xy letech. mezitim muzu hledat dal. ale zarazi me, jak casto se toto zde na Rodine opakuje, stejna sablona. sla jsem po detech do prace a odejdu, to se neda. je to velka zmena a dala bych tomu cas.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.