| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No, já nejsem personalista. Jsme malá organizace, která nemá peníze na to, aby si platila lidi na podobných funkcích. Odpověděla jsem všem hromadnym mailem, že kandidáti nejlépe odpovídající požadavkům byli pozváni na osobní pohovor a těm ostatním přejem štěstí v hledání jinde. Abych čtyřiceti lidem každýmu zvlášť psala, z jakýho konkrétního důvodu jeho životopis neodpovídá, na to fakt nemám čas (zaměstnance hledám ve svym volnym čase, nejsem za to placená a ono dost času zabere už to pročítání životopisů, odepisování a pak osobní pohovory). Těm, kdo se zúčastnili osobního pohovoru a nebyli přijati už jsem psala konkrétně proč, aby měli zpětnou vazbu. Jedný z odmítnutých uchazeček jsem se po půl roce ozvala s nabídkou jiný, ale podobný práce.

Naopak, když jsem dostala přes pracák kvůli vzniku dotovanýho místa kontakt na lidi, kteří jsou na pracáku víc, jak půl roku a napsala jsem devíti z nich, jestli nemají zájem o tu a tu práci (měla jsem z pracáku vyfiltrovány lidi, kteří něco podobnýho hledají), tak odpověděli pouze tři z nich, z toho jedna si jen chtěla odškrtnout aktivitu pro pracák. Čili sedm z devíti lidí, kteří jsou víc jak půl roku bez práce, se ani nezajímalo o podrobnosti. Ty jediný dvě aktivní jsem obě přijala ~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.