| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, tak to jako u nás v práci.
Ta, která nemá děti...je každý víkend doma...já samoživitelka mám 3 děti z toho dvojky dlouhodobě nemocné...makám jako fretka každý víkend nebo tři víkendy...je to neúnosné~q~
Každé volno si musím tvrdě dobýt, někdy už mě opravdu opouští síla...ale kam jít jinam...že ~a~
A Vánoce...???...tak vždy mi napíší denní směnu nebo noční na štědrý den a blbě se diví, že nechci jít ~8~ ..tvrdě si musím volno vyloženě "vyřvat"
Tak Vánoce jsem si tvrdě vydřela..ale ty víkendy...to je děs tedy. Jó, ale slečna bezdětná...ta se teda má jako prasnice.
jjj dřív to asi platilo, že bezdětné měli směny o svátcích a víkendech...teď je to HRŮZA~q~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.