| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Potřebuju poradit.

Už jsem na konci svých sil. Sny je čím dál neposlušnější a vzteklý. Když zlobí a já ho napomenu, tak se jen směje a dělá dál co chce. Přestane teprve tehdy, když prudce vztanu a jdu mu vyhubovat přímo. Ale pomůže to tak na pár vteřin. A když není po jeho, tak se vzteká. nejde nijak uklidnit, prostě ho to chytne a je nepříčetný. Když je poblíž někdo další, tak si na něm vylévá zlost. Už prostě nevím jak na něj. Jinak je to smíšek, spíš provokatér.. Ale dneska už mám rpostě dost. Jíst nechtěl, v posteli se vztekal a zmáltil mě (teda pokusil se o to) a jde to pořád dál a dál... Dcera je úplně jiná. Klidná, hodná a poslušná. Ale jak jsem vytočená ze syna, tak to pak taky odnáší a to mě prostě trápí..

Máte někdo radu, jak na syna. Něco co vám samotným zabralo?

Moc díky~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.