| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Je pracovita, spolehliva atd.. Sama jsem ji nasla na netu, ze má dobu placeneho nemocenskeho pojisteni dostatecne dlouho, že už se nemusi svijet v krecich aby nepoblila zakazniky, ale muze jit marodit. Nejsem nastvana na ni. Ale na system. Že mam zdrave deti za to dekuji Bohu. Kolikrat na me zvonili sousedi ze se deti cachaji v malem potucku a je řijen a jsou bosi. Ja prisla k nim, taky bosa a ptala se deti jestli jim je zima a oni ze ne.. V listopadu a lednu jsme jeli stanovat atd..

Ano, jsem svině hnusna, co nechce mesic davat 160 kc denne za benzin, protože nestine autobus co jede deset minut po skonceni prac. doby. Ale je fakt, ze kdyz jsem byla tehu jeste na poste, byli za me brigadnici a meli hmotku. Vzdyt by stacilo abych treba omarodila ted já a co s tím? Nevite nekdo nejaky paragraf abych se jim mohla ohanet. Znovu zduraznuji, tohle neni boj proti šefovi( moc fajn chlap, važím si ho) ale i on se musi řídit smernicema ze shora. No ale jestli se dá zaridit, aby to šlo udělat jako pracovní poměr po dobu její těhu, budu ráda.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.