| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

...jelikož již rok amrně hledám práci, rozhodla jsem se nehnípat doma a anjít si brigádu. Vzali mě v jednom velkém obchodním řetězci s tím, že zůstanu registrovaná na pracáku, takže si ensmím vydělat víc než 4tis. hrubého, že vedoucí to bude hlídat. Hlídala vedoucí, hlídala jsem i já, hodinově vše sedělo a ejhle...hrubý příjem činí 4100Kč....na pásce mám jakési příplatky za víkendy, za svátky (i když brigádníci snad prý takovéto příplatky nemívají, nevím....) a také mi do výplaty (ovšem až do druhé) započítali vrácení poplatku za zdravotní prohlídku, kterou jsem absolvovala před nástupem (tuto vratku mi měli ale vyplatit hned v první výplatě, bohužel se tak nestalo, takže bez jakéhokoliv upozornění to dali až do druhé výplaty).....takže limit přešvihnutý, za ten měsíc jsem vyloučená z ÚP a musím si zaplatit zdravotní pojištění....takže co mám vyděláno za tento měsíc, padne na zdravotní, takže jsem dělala vlastně zadara. Účetní nic řešit nebude, řekla mi, že nemůže hlídat každou hloupost, že jsem s tím měla počítat. Okamžitě jsem dala výpověď. Takže super, to mám za to, že jsem chtěla aspoň něco dělat....
A nevíte náhodou někdo, jak to bude s tím zdravotním, jestli si budu muset zaplatit celých těch 1080 nebo kolik to vlastně dělá? Odvedlo se mi něco z výplaty ?
Achjo, jsem tak nas.anáááá!!!!!!!!!!!!!!~o~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.