| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jasně že každý to má jinak, samozřejmě si neumím představit, že bych byla popáté těhotná, když se mi nedaří ani druhé těhotenství, je to prostě něco, co jsem nezažila, ale v okolí vidím příklady dětí, které byly nadplán a rodiny to zvládají a už by je nedaly za nic na světě :-) já nevím, ale jednou ho máš v břiše, je prostě TVOJE, neumím si představit, že bych se mohla miminka vzdát, že bych mu nedala šanci na život, když už mu tluče srdíčko.. byla jsem tak trochu před tím rozhodnutím, doktor mě nutil jít na odběr plodové vody (kde je riziko potratu), protože bylo podezření, že mimi má downův syndrom, nešla jsem na odběr, protože jsem se tak bála, že potratím, že jsem si radši chtěla nechat i postižené dítě. Stejně i kdyby se zjistilo, že je postižené, tak bych nešla na potrat, já bych to prostě nedokázala. A celé těhotenství jsem žila s tím, že možná má downův syndrom a i tak jsem ho milovala..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.