| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Už je to tady. Už toho mohu nechat

Valsto, asi si mě nepamatuješ, připomenu jen Killarney tuším 1994. Tehdy jsem měla pocit, že pomáháš připraveným lidem, kteří chtějí někam dojít.
Dnes mám ale dojem, že jdeš násilím a tak trochu vidím rétoriku, která se od klasických porodníků neliší...by´t účel je jiný. Je mi z toho trochu smutno.
" Jen mám pocit, že přirozené porody ve svých knihách (Nová doba porodní, a naposledy Návod na použití člověka) a článcích propaguji již tak dlouho, že by se toho mohly ujmout přímo "zainteresované" ženy.
Neustále mne překvapuje, jak málo se většina žen snaží sama si najít ty správné informace v tom správném čase. Nejen na počátku těhotenství. A jak řada žen jakoby přestala umět číst.
stát a média za vás tu práci neudělají. O svůj život, své dítě, se musíte postarat samy.
že ženy nečtou, nevšímají si, a míjejí tak pro ně životně důležité okamžiky. Nechápu, že nechápou, jak by to pro ně mohlo být - životně - důležité!"
Vlasto, myslím, že nechápeš ty, jak důležité to pro ženy je. Podceňuješ je. A jestli nejsou tam, kde ty bys je chtěl mít, není to spíš tvůj problém než jejich?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.