| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Huhu, jj píšu tady na rodině jsem toho na nás bonzla už dost~f~

Náš měl a má taky řeč opožděnou, ještě stále chodí na logopedii, má teda krom dyslálie i dysfázii v expresi, on ve 3letech mluvil svojí hatlamatalštinou, skoro nikdo mu nerozuměl, adhd mu dg prvně v PPP na základě několika sezení, dělali s ním i nějaké testy(tu škálu si nepamatuju), testovali intelekt..už ve wisc testu se dalo poznat že v pozornosti je pod limitem..kdežto vědomostně nad limitem..pak jsme byli u neuroložky, klinické psycholožky a nakonec u psychiatra-v tom věku to uzavřel jako adhd a s tím že PAS prozatím nelze dg.
A autismus se u něj projevoval už v té době kdy nastoupil do školky, hlavně tam teda, to měl 3 a čtvrt, nesnášel změny, reagoval křikem, nezapojoval se, neuznával autoritu, nerozuměl, nedokázal se ani domluvit, nechápal děti, nehrál si s nimi..doma byl celkem ok, akorát teda nesnášel návštěvy-to má dodnes ale už nereaguje tak zlostně, nevyhazuje je ale zavře se do pokoje a vyleze až odejdou..pas mu dg až v sedmi letech, u nás to bylo složité protžoe já jsem první kontaktovala spc a ti nám zpackali cars testy, takže mě ujištovali že on autista není..až když jsem před nástupem řešila medikace a šla ke klinické psycholožce řekla mi že má podezření a aspergera a už jsme se vezli, psychiatr autismus potvrdil po první návštěvě, uzavřel po testech cars, wisc, assq a asas, máme za sebou genetiku, eeg mu dělali taky ale měl ho bez epi nálezu tak jsme na mag.rez nemuseli chodit..jinak cns má nevyzrálý..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.