| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Už je to tady. Už toho mohu nechat

Ne, nejsme....
Ale jako prvorododičce mi "přirozený "porod nic neříkal, nechápala jsem, co všechno mi můžou doktoři, potažmo asistentky na porodu "zkazit", a to se jednalo bohudík jen o pohohu a příjemnost porodu, netuším, co bych dělala, kdyby nastaly nějaké komplikace!!!!
A to jsem rozhodně chtěla klystýr, nástřihu jsem se nebránila a epidurál jsem vyžadovala...

Nastřihli mě opravdu jen malinko ( a šili bezbolestně), klystýr neměl účinek, vzhledem k tomu, že jsem reagovala přirozeně na blížící se porod, a nějak "samovolně" se 3 dny intenzivně vyprazdňovala:-) a epidural mi nedali, asiže jsem byla hysterická rodička, kterou to "strašně" bolelo, a dávala jsem to najevo......

Chci říct, že mi přišlo, že mě neposlouchá nikdo, ať chci a říkám cokoliv!!! Kdybych epi nechtěla, a oni mi ho chtěli dát, potom by to udělali....Porodníci ( všichni dohromady, lékaři i asistentky) si dělají s rodičkami co chtějí, zneužívají toho, že nejsme schopné ( v naprosté většině nejsme) normálně reagovat, mozek sice vnímá, ale potřebujeme se soustředit na porod samotný, a ne bojovat za to, co bychom si opravdu přály.....

Na mě ani jeden z článků pana Marka nepůsobil nijak špatně, proč taky....Kéž by pomohl jen jedné ženě......i to by bylo dost..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.