Zřeknutí se dědictví ve prospěch žijícího rodiče mi nepřijde jako nejlepší nápad. CO si vzpomínám, tak se tu párkrát řešily problémy typu "otec se znovu oženil a vše napsal na novou manželku". Navíc když se dědictví přepíše na pozůstalého rodiče, přecházejí s tím na něj také závazky plynoucí z majetku. A někteří staří lidé to pak nezvládají, mohou nemovitost nevýhodně prodat, nechat se ošidit... Nepodceňuju seniory, jen si myslím, že dědictví je závazek a když se ho děti zřeknou ve prospěch rodiče, mohou na něj navalit více, než je rozumné.
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.