| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak předejít pokousání dítěte psem

Ja vim, ze mi se tady opet nekomu nebude libit, ze uvadim priklad ze zahranici. Ale me to proste neda, nerozumim tomu a rada bych aby mi nekdo pripadne pomohl najit pricinu. Bydlim v Norsku a lide tu maji take psi a deti. Jak je mozne, ze tady si lide nedovoli psa volne pustit po parku, kdyz vidi ze kolem jsou ostatni lide s detmi, na kole, lezi na travniku a maji piknik...atd. Psa jsem videla volne pusteneho jen z velke dalky, kdy park byl prazdny, bylo to brzy rano nebo pozde vecer, kdy maji tel psa na chvili pusti, ale jakmile jsem byla zpozorovana uz z dalky si pan psa hned zavola a privaze. Tady je totiz volne pobihajici pes zakazany a lide to RESPEKTUJI. Stejne tak nedavno zakazali nechavat psa uvazaneho pred obchodem. A tak psa pred obchodem lidi uz neuvazuji.
Byl prijat zakon na zakaz koureni ve verejnych prostorach, nechtela jsem verit, ze by tohle mohlo fungovat ze dne na den. Od te doby co to ohlasili v televizi, ze od toho a toho data je zakaz, jsem nevidela ze by si nekdo v restauraci zapalil.

Zaroven jsem jeste nevidela, ze by tady kvuli tomu museli policajti chodit po parcich a lidi kontrolovat jestli pes ma voditko nebo ne, a davat pokuty.

Proc to nekde funguje a jinde ne?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.