| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jeno,
a dokážeš si představit, jak za měsíc sesbírá 50 000 podpisů ~e~. Zrovna tohle by mě nenapadlo ani ve snu ~d~. (Když pominu, že se svou vizíží bych mohla kandidovat tak na presidentku obludária).

Že neví, co chce dělat, se nedivím. Já to měla podobné a to jsem ve školství pracovala v součtu 3 roky. Teda ne že bych nevěděla, co bych chtěla, spíš byl problém, co bych mohla ~d~.

Kvalifikaci jsem nesplňovala ani na spoustu dělnických profesí, někde mi chyběla angličtina, na většině praxe, přičemž tu bylo možno získat jen vyučením nebo prací v tom oboru, kam ale bez praxe nevezmou....no nic...něco jsem ve čtrnácti prošvihla...

Někde jsem byla překvalifikovaná. Smůla, diplom trhat nebudu.

Na něco mám kvalifikaci, ale to, že práci nejsem schopná vykonávat (projektantské a s tím související manažerské pozice), jsem zjistila až jako dospělá....prostě mě to bavilo, šlo mi to, ale narazila jsem na svou neschopnost prosadit se....dokonce mám hrůzu z profesí, kde to "smrdí" profesním růstem, kariérou...

Jako trenér sportů, které umím, mám taktéž smůlu, díky dětem se změnily mé proporce natolik, že neprojdu trenérskými zkouškami.....je snazší dvojnásobek své hmotnosti přibrat, než polovinu své hmotnosti shodit....

No a pak už je ta nabídka tak úzká, že se v tom člověk začne dost plácat.....ještě tak, když je vstupní kapitál, dá se rozjet nějaký menší projektík, ale ať chceš nebo ne, zase se placatíš kolem toho svého oboru a svých zájmů a v době, kdy lidi nemají moc chuti platit za služby, se díry na trhu hledají ještě hůř než třeba před pěti lety....

A sehnat místo v trafice taky není žádná sranda ~7~. A na koupi stánku (prodával se v Benešově) jaksi nebylo ~n~.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.