| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

jééé.. kdyby to byl kluk, řeknu si, že píšeš o synovi mé kamarádky, v pondělí měl dva roky..
já mám dvouleťáka a čtyři měsíce.. její je zlatý, když ho někdo hlídá, do roka byl zlatý i doma.. ale teď je to takovej, jak já mu s oblibou říkám satánek..

kamarádka si to teda z části dle mého dělá sama... obě máme tři děti a ona prostě, když nejmladší něco chce, tak řekne starším klukům a oni mu to nechají.. aby byl klid, špatně nese, když vřeští.. jenže pak to bohužel vypadá tak, že když jsme na návštěvě, vídáme se skoro denně, tak ten její chlapeček, chce naprosto všechno, co drží v ruce ten můj.. ten protože se občas perou doma se ségrou, a já zakročím a má to ten, který to měl první, pokud to vidím, kdo to byl, tak i kolikrát, aby kamarád nebrečel, mu tu hračku dá, jednou, dvakrát.. a pak už taky nechce..

ale vůbec totiž nejde o to, co v té ruce má, jde o to, že něco vůbec má, syn od kamarádky by chtěl, i kdyby ten můj držel "hovno". To stejné je u nás, chce všechno a když to nemá, řve, řve, a řve, neposlechne, pokud si to nevyřve, tak našeho hryzne, případně toho, kdo tomu chce zabránit. Mluví mnohem lépe než můj, ale domluvit se s ním nedá. Náš je klidnější a leccos si už nechá vysvětlit.
Jinak když jí ho někdo hlídá, je to anděl, usmívá se, poslouchá, nekřičí..
když ho hlídám já, tak řev ignuruju, vynucování taky a za chvíli je klid.

Jinak hodně uvztekaná a uřvaná byla moje prostřední, nic prostě nešlo v klidu.. o tom, že ve dvou akousek bych řekla, vypni tv, jdeme pro brášku a ona by se zvedla a šla.. sem si mohla nechat zdát - nejmladší prostě se zvedne a jde..

nechci tím říct, že dcerku rozmazluješ.. jen tím chci říct, že v tom rozhodně nejsi sama a že to chce nejen pevné nervy, klidnou ruku, ale hlavně pevné hranici - ale zase na druhou stranu jí dej možnost volby,podle toho co píšeš, je to dost osobnost a těm dělá dobře si vybrat - mít pocit že o sobě rozhoduje - to mě hodně pomohlo u prostřední.
Třeba - chceš jít na procházku teď nebo si pohrajeme doma a půjdeme až za chvíli?
nebo chceš růžové tričko nebo červené a uvidíš, že hned to bude lepší ~6~~6~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.