| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Samozrejme sestricky na detskem aj. zminovane extremni pripady, jasne...to se da pochopit! Kdyz je clovek nachylnejsi, sesype se z kazdeho frku, OK.
Ja ale mluvim o tom, kdyz se nachladim, kaslu, mam rymu, boli me hlava - jdu do lekarny, kde si koupim sirup/sprej do krku apod., na ktery se muzu spolehnout a o kterem vim, ze mi zabere, vezmu si prasek na bolest hlavy a za par dni je to fuc. Pokud to za par dni fuc neni (vyjimecne), tak zajdu k dr., nasadim jeho leky, doma po praci vykonavam jen to nutne, jdu hoooooodne brzy spat, o vikendu si naordinuju odpocinek a je to.
Neberte to tady jako nejake vytahovani, jaka jsem borka nebo tak neco, ale ja proste nevidim duvod s necim takovym zustat doma (krome extremnich pripadu jmenovanych vyse).
Mozna za 10 let nekdy po me ctyricitce se na to budu divat jinak, ale ted mi to nejak hlava nebere, tot vse, pardon, jestli jsem se nekoho dotkla.
Nemyslim si, ze jsem v tomto nejak vyjimecna, pro me je to normal.
Blazen je spise muj manzel, co jde do prace i se zablokovanymi zady ( a to nesedi v kancelari), s rozvrtanou pusou od zubare apod. horory. Ano zadelava si na maler, vlastne uz se maler malem stal, v lete malem zkolaboval a tri tydny spal 18 hod. denne, ale to uz jsou prave ty extremni situace, nebo spise ty nejextremnejsi z extremnich~Rv Nebo muj tatka, co chodil do prace i o dovolenych a rano musel lezt po ctyrech, aby si dal do chodu zada. Takovy blazen zas nejsem~a~~a~~a~~a~~a~~e~~e~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.