| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak předejít pokousání dítěte psem

Tím tyranem jsem nemyslela konkrétně Vás, ale bylo to řečeno všeobecně.Znám spoustu lidí,kteří se tak ke psům chovají a nejraději by vyhladili všechno živé co by mohlo byť jen nepatrně ublížit ať už dospělákům nebo dětem.Bohužel už nějaký chytrák přišel na to,že by bylo lepší odstranit kočkám drápky, aby nemohla poškrábat jeho a ostatní členy rodiny.Mě jenom pobuřují tyhle debaty, protože očerňují i nás vzorné pejskaře, kteří poctivě pejsky cvičí,mají je na vodítku a snaží se těmhle karambolům zabránit.Nenapadlo by mě vodit pesany na dětské hřiště a když je mám na volno tak za městem, kde se sice setkávám taky s rodinami na procházkách. Dokážu si svoje pesany odvolat k noze. Taky mě pobuřuje, že se vina háže jen a jen na ty pejsky. Nikdo se nepozastavuje nad tím, proč by měl pes vydržet šťourání v očích, uších, tahání za ocas a uši apod., které mu zrovna způsobuje cizí děcko a maminka /tatínek/ jen přihlíží a když to ten chudák pes nevydrží a ožene se tak je zle. Mluvím ze své zkušenosti. Mojí fenku takhle zatahali děti za ocas, ještě když byla malá a plavala v rybníce / za městem/.Měli z toho ohromnou srandu, ale já bohužel lítání po veterinářích a 2-týdenní rekonvalescenci fenky, které se díky zatahání skřípl nerv a nemohla chodit a při sebemenším pohybu se pomočovala bolestí o lítostivém brekotu nemluvím a další - krmení. Po roztomilém vteřinovém darování rohlíku té samé fence dítětem, mě tento dar stál léčbu více jak 12.000,-- Kč a to nepřeháním, protože fena je alergická a smí přijímat potravu pouze hypoalergení. Což se omezuje pouze na spec.granule. Kdo má alergického psa ví kolik tato léčba stojí. Tím chci říct, že by se mají hlídat obě strany. A starosti mají také i pejskaři s nezodpovědnými ať už dětmi nebo rodiči. Je to diskuse na dlouhé lokte a nikdy se bohužel nevyřeší. S volně pobíhajícími pejsky bez majitelů asi nikdo nic neudělá. O tom žádná. Já bráním pouze slušné pejskaře, kteří jsou vhazováni do stejného pytle s ostatními a mě to hrozně štve, protože se tak nesmyslně omezují i ti vychovaní pejsci. S pozdravem Lola

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.