| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dnes mi byl zrušen prac. poměr po 2 měsících zkušební doby. Pro zajímavost - byla to práce v bance a bohužel jsem si krutě nesedla s vedoucí pobočky. Personální pracovnice na mě "nenápadně" tlačila, že prý mám podepsat papír " já.... se odmítám účastnit výstupní lékařské prohlídky požadované zaměstnavatelem a prohlašuji, že se cítím zdráva a nemám žádné zdrav. potíže...." Prý si tak ušetřím ztrátu času při návštěvě lékaře. Zdá se mi to podezřelé, byť se mi skutečně k doktoru nechce, a ptám se?
Pokud by na mě ten doktor nějakou "závadu" shledal, co z toho plyne pro mě a co pro bývalého zaměstnavatele? Dodám, že ta prohlídka měla podle předpisů proběhnout ještě před ukončením prac. poměru, což už stejně není reálné. "Výpovědní komando" na mě udeřilo dnes kolem 16h bez předchozího varování.
Co radíte, jít, či nejít se nechat vyšetřit?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.