| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj,
zrovna dneska jsem šla na fakultu pro nějakou literaturu a byly tam promoce. Jsem si vzpomněla, že už je to 10 let :-). Zkoušky mám teprv 3 roky, koncipientku mám jen kámošku (cizí bych taky asi nevzala, bo si nebudu vychovávat konkurenci, no ne?) - bude dělat zkoušky příští rok, tak by to mělo být OK.

taky jsem koncipovala "u známého", podmínky byly průměrné na koncipientství, u cizího by mi to asi nestálo za to, nejsem si jistá... Naštěstí jsem "trpěla" jen 2 roky, třetí jsem si nechala uznat jinou právní praxi, kde jsem dělala aspoň za průměrnou mzdu, tu koncipientskou almužnu bych dýl asi nevydržela.

5 let koncipovat bych teda nechtěla, otázka bude, jak budou a v jakém rozsahu započítávat jinou právní praxi. Jsem malá firma, takže nepočítám s tím, že bych měla víc koncipientů, takže to je mi ukradené. Kdybych ještě 2 roky nesměla mít koncipienta, holt bych musela víc spolupracovat s nějakým advokátem kvůli substitucím. Papíry apod. mi stejně dělá asistentka, na to nutně koncipienta nepotřebuju.

Tj. naštěstí už je mi to dost jedno. Já bych se nezlobila, kdyby advokátů výrazněji ubylo, ale beru, že je to otázka trhu a holt ať si trh ukáže, kdo se uživí a kdo ne.

D.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.