| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak předejít pokousání dítěte psem

Já vůbec nechápu jak je možný,že si dítě dovolí jít na psa s klackem.To je chyba rodičů když dovolí ,aby to došlo tak daleko.To snad neni normální.Mám doma jak velkého psa tak dvě děti.Jak pes ví co nesmí tak má starší 4letá dcera ví jak se chovat ke psům a jiným zvířatů.Taky jsem byla svědkem kdy 3letý dítě zabilo maličkýho pudla.A maminka neustále opakovala Pepíčku nesmíš mu ubližovat je maličký.Jadnou ho vzal lištou a pes byl mrtvej.Další příklad šli jsme do krámu a tam přivázaný oříšek s košíkem před vchodem tak jsme šli dál do obchodu a pes vystartoval na mou dceru tak jsem ho nakopla a ženský jsem strašně vynadala jestli je normální přivázat psa před vstup do krámu když je to takovej hajzl.Další psí hovna strašný jsem vytočená jen když s kočárem vyjedu před vrátka a projedu nejakým h....Běda kdybych se srazila s člověkem co tam nechá toho psa vys...Další,jdeme ven se psem vidím dítě jak se rozeběhne proti našemu psu tak jen křičím je zlá podotýkám,že je na vodítku.Neni zlá jen chci aby se rodiče nejdříve zeptali jestli si dítě může pohladit psa.Neni to možný,aby dítě běhalo ke zvířeti s klackem a bez zeptání majitele atd.To samé nechápu pejskaře a občas je to i nechutně přehnané jak se ke svým miláčkům chovají,že jejich pes může co chce nemůže a dám jim to dost jasně najevo.Chyba je z obou stran a to co je v článku je pomoc pro maminky které nejsou schopni vysvětlit situaci dítěti,že se to nemá tak,aby věděli co dělat v určité situaci když nastane.Samozdřejmě s mimózníma pejskařema se toho moc dělat nedá nakopnout psa nebo pepřák a buď se poučí nebo přijde jiná situace a o psa přijdou.Ale dítě snad jsme schopni naučit co má nemá co může a nemůže.Mějte se E.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.