| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Už skoro rok jsem v nové práci. Pracuji v administrativě jedné velké firmy.Můj přímý nadřízený mě neskutečně vytáčí. Kolegyně mě varovaly, že je to arogantní blb, ale nevěřila jsem jim.Tento týden to nějak vygradovalo..
Dělá neskutečné množství chyb. Prakticky pokaždé, když má volno(dělá krátký dlouhý týden), příjde účetní, že jí dal špatné podklady a já je pak musím opravit. Všichni akorát tak přetočí očima, protože se to stává z železnou pravidelností.
Nedávno mu uletěl řádek s 30 tis. To se musí dofakturovat zpětně...Upozornila jsem ho na to a on se naštval, že ho s takovou malicherností nemám obtěžovat a že to mám spravit sama. Že to odevzdal neukončené a že za to vlastně můžu já..(což je lež jako věž, nebyl to vůbec můj úkol)Prý pokud to nebudu za něj opravovat, bude to dělat jiná(tím mi naznačil, že taky můžu vyletět, naštěstí o tom nerozhoduje)
Dnes znova:Měl opsat 5 ciferné číslo do šanonu(což je úkol pro idiota)a napsal tam úplně jiné číslo.To se stalo podruhé za měsíc.Z toho šanonu pak vycházíme při roční uzávěrce. Prakticky musím kontrolovat každou věc, co udělá.
Jiný kolega už se nesmál a řekl, že to oznámí na poradě.
To já ale nechci, protože by pak měl určitě flastr. V kanceláři by nastala velmi napjatá atmosféra a mohlo by se mi to vrátit i s úroky.
Co mám dělat s takovým arogantním blbečkem, co si myslí, že jsem jeho poskok???Včera jsem mu velmi ostře řekla, že nebudu spravovat jeho kixy a že jestli mu je to jedno, tak mi je to 2x jedno..na což on zareagoval, jak jsem popsala výše.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.