| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Předně bych si s ním zkusila pohovořit v soukromí - co proti Tobě má, proč Tě neustále sráží, řekla bych mu, že je mi to nepříjemné.
Pokud by se zachoval jako hulvát a řekl Ti že ho to baví (například) začala bych se mu bránit veřejně. Ne posílat ho do prdele, ale na přímo mezi lidmi se ho zeptala - co proti mě máš? Co ti vadí na mém názoru? Každý má právo na život jaký si sám vybere já jsem jiná než ty, proč je pro Tebe problém to přijmout? Já Tebe přijala takového jaký jsi a ty mi neustále svým chováním ubližuješ.
Něco v tom smyslu... Ale já nedokážu ve vyhrocených situacích moc objektivně argumentovat, takže to je takové zjednodušené - pokud to dokážeš, rozhodně by stálo za to před tím jeho obecenstvem (předpokládám, že v soukromí Ti to nedělá) ho trochu shodit - nebo spíš to jeho chování k Tobě.

Pokud to dělá jen proto, že jemu to připadá zábavné, ale nedochází mu, že Tobě tím ubližuje, pomůže ten osobní rozhovor. Možná :-)

Nebo se mu prostě vyhýbat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.