| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Už je to tady. Už toho mohu nechat

Schamko,
no jasně, že ne, jen že ta naprosto konkrétní situace byla fakt absurdní a ta dotyčná mamina zřejmě vycházela z opačné úvahy - totiž že dítě v šátku prostě nemůže být spokojené, jen se tak zatvrzele a zákeřně tváří - nikdy nepochopím, proč litovala spokojeně spící pohodové dítě.
Ano, jsou to dva protipóly. Pravda většinou bývá někde uprostřed. A já se musím přiznat, že tyhle "názory z druhé strany" mám trochu zlomyslně ráda - vždycky si vzpomenu, kolik lidí se do mně naváželo a nadávali mi, protože jsem porodila doma. Jen proto, že jsem se rozhodla jinak. Pan Marek prezentuje právě ten opačný názor. A ejhle, ti, kteří si s takovou chutí bouchnou do domorodek, jsou najednou pohoršení - najednou se jim totiž děje to, co dosud dělali oni. Najednou je kritizuje někdo za to, že se rozhodli podle svého nejlepšího uvážení (ale to já přece taky, že).
To není o tobě, Schamko, znám tvé názory z podobných diskuzí. To jen že ten článek byl opravdu trochu dovedený do extrému, ale je to zajímavý protipól zastánců sktriktně lékařsky vedených porodů.
A jak už jsem psala - pravda bývá většinou někde uprostřed.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.