| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Eeko, v jš mám na ičo taky víc, přípravy apod se nepočítají, ani neproplácejí. tady je to normální zš, mám smlouvu, a ty přípravy mi většinou zaberou víc času. je to jednak tím, že musím učit podle dle mého nevhodné učebnice, kde je tak polovina švp, takže hodně času mi zabere hledání a vytváření prac.listů, a druhak tím, že se jedná o klas.zš, kde je ta úroveň dětí různá, navíc jedna třída problémová - neumějí učivo předešlého ročníku, takže mi dá hodně vymýšlení, co s nimi, různé úkoly pro různé děti apod. neumějí moc pracovat samostatně, takže pokud chci, aby třeba skládali věty k sobě, musím je předem vystříhat, jinak by tato činnost zabrala místo 20min celou hodinu. holt mi vadí jet s nimi dopředu, pokud neumí to, co umět mají (no, mojí kolegyni to nevadí, tak plní plán, ale děti nic neumí. ale čas navíc ji to asi nestojí, nevím), plán ale plnit musím taky, resp zápis v třídnici musí odpovídat jednak týdennímu plánu, druhak vzděláv.plánu, jenže ta jedna konkrétní třída to není schopná vše stačit strávit, takže o to víc příprav.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.