| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

potřebuji poradit..dostala jsem se do velmi nepřijemné situace a nevím jak z ní ven, jsem z toho dost rozčarovaná neřku-li nas*aná...pokud by se tedy našel někdo kdo něco pdoobného zažil, nechť mi prosím poradí, budu velice ráda...nyní jsem na RD, který končí v lednu, jsem stále zaměstnanec nejmenované firmy ale původní majitel můj zamětnavatel firmu prodal a ten nový nekomunikuje..zrušil mé místo výkonu práce ale mně výpověď nedal...nyní bych ráda poměr ukončila, tedy nejraději aby ho on ukončil se mnou..ale On neexistuje...nemohu teda nastoupit ani na ÚP ani nedstanu zápočtový list..a jsem naštvaná že to všechno těm lumpům prochází...!!!! Právnička na našem ÚP se na mě tvářila jako že to je přece běžné...a že si ještě ráda doplatím své zdravotní pojištění a co si vlastně myslím,že jsem měla dát výpovď jáá a už asi dávno.......na inspektorátu práce mi sdělili že jo že je to pravda, že to je v podstatě tunel....popsali co měl zaměstnavatel udělat..ale že si myslí že kolegové z prahy se tím ani zabývat nebudou (zaměstnavatel sídlo Praha..provozovna vysočina)...no jsem opravdu tak naivní a pitomá a měla jsem dát výpověď sama ..a je to normální nemít žádná práva..nebo je to prostě děsnej bordel..ufff potřebovala jsem si ulevit..(samozřejmě že dám výpověď nic jiného mi asi nezbude..ale jak ji doručit..když zaměstanvatel je bílý kůň), netušíte jaké jsou lhůty po nedoručení a odkdy pak výpově""d běží... ach jo...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.