| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj,
chtěla bych se zeptat na vaše názory.
Pracuji v kanceláři s jednou starší kolegyní, obě vyhotovujeme faktury. Máme pouze jeden pracovní e-mail, který je v jejím počítači a dohodli jsme se, že ho budeme užívat společně.
Jednou, když nebyla kolegyně v práci jsem potřebovala najít kontakt k určitému zákazníkovi, jehož jméno jsem si nemohla vybavit. A jak jsem tak hledala proklikáváním odeslané pošty, všimla jsem si, že kolegyně píše e-maily dost zvláštním způsobem.
Vůbec neřeší pravopis - nepíše čárky ve větách, sem tam neřeší měkké nebo tvrdé y (např. FYRMA, KDYBI), když se v něčem splete, napíše zákazníkovi např. "...já jsem hloupej vlk...", "...já hlava děravá...", "...mám to BLBĚ..."
Nebo, když požaduje odpověď, užívá s oblibou výrazy: "...jukněte na to a pískněte".
Jakmile má text delší než tři věty, její styl vyjadřování mi připadá, jako kdyby neuměla do pěti počítat.
Musím podotknout,že tato kolegyně je vzděláním vyučená prodavačka, jako administrativní pracovnice pracuje krátce a to díky tomu, že její druh je ve firmě též zaměstnán.
Včera mě začala buzerovat kvůli chybě, o které se pak zjistilo, že je její vlastní. Neudržela jsem se a řekla jsem jí, že svým pravopisem a vyjadřováním v e-mailu dělá firmě ostudu. Její reakce byla taková, že se na mě rozkřičela. Když prý napíše, že je hloupej vlk, tak je to o vztazích!!!! (přitom adresáta osobně nezná a v e-mailu mu vyká).

Já mám pouze maturitu, jsem o 15 let mladší než ona, ale kdyby mi od zákazníka chodily e-maily jaké píše ona, řekla bych si: koho to tam proboha zaměstnávají!!!

Co myslíte, je to o vztazích, nebo je to pro firmu ostuda?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.